Nasze Stowarzyszenie na Festiwalu Tradycyjnej Kuchni Wielkopolskiej wtorek, 12 września 2017

Na zaproszenie starosty pilskiego Eligiusza Komarowskiego mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w VII Festiwalu Tradycyjnej Kuchni Wielkopolskiej, który odbył się 9 września 2017r. na stadionie przy ul. Okrzei w Pile.

To było wspaniałe święto wielkopolskich kulinariów z piękną pogodą i przyjazną atmosferą. Kolejka po naszego pieczonego prosiaka była baaaardzo długa... rozdaliśmy blisko 400 porcji!!! Jako Formacja Dźwierszno i Spółdzielnia Socjalna Świt Dobry zaaranżowaliśmy też wioskę krajeńską, nie zabrakło oczywiście marszałka Piłsudskiego.

To była dla nas kolejna okazja do zaprezentowania swojej działalności na szerszym forum. Dziękujemy Panu Staroście za zaproszenie i promowanie działalności naszego Stowarzyszenia  Dziękujemy też pracownikom Starostwa Powiatowego za życzliwość, przyjazną atmosferę oraz znakomitą organizację!

A poniżej krótka relacja filmowa :)