Spółdzielnia Świt Dobry na III spotkaniu sieciującym dla przedsiębiorstw społecznych wtorek, 10 kwietnia 2018

W dniu 26 marca w Kawiarni Dworcowa w Pile odbyło się spotkanie sieciujące dla przedsiębiorstw społecznych. Spotkanie o charakterze konsultacyjnym poświęcone było sprawom księgowym. 

Dzięki doradcy księgowemu podmioty mogły znaleźć odpowiedź na problematyczne zagadnienia księgowe, z kolei kwestie zatrudniania osób z niepełnosprawnością w praktyce przekazała słuchaczom Ewa Roman, prezes Spółdzielni Socjalnej Wspólny Sukces.

Podczas spotkania Włodzimierz Paprocki, prezes Spółdzielni Socjalnej Świt Dobry zaprezentował działalność podmiotu i zaprosił wszystkich uczestników do degustacji wyśmienitych wyrobów mięsnych.

- Podczas spotkania rozmawialiśmy dużo o spółdzielczości socjalnej i sensie niesienia pomocy w tej niezwykle trudnej materii. Najważniejsze, że mogliśmy wymienić się swoimi doświadczeniami, uwagami i pomysłami. Nasza spółdzielnia miała też zaszczyt zaprezentować swoje produkty, przedstawiliśmy zakres naszej działalności oraz plany na najbliższą przyszłość. Wszystkim dziękujemy za okazane wsparcie – powiedział prezes Włodzimierz Paprocki.

 

 

Zdjęcia: Anita Oblizajek