Największe Festyny Strażackie w powiecie pilskim z naszą obecnością! piątek, 8 czerwca 2018

20 maja i 26 maja gościliśmy na Festynach Strażackich, które uświetniliśmy swoim pysznym poczęstunkiem. Dziękujemy staroście pilskiemu Eligiuszowi Komarowskiemu oraz burmistrzowi Wysokiej za to, że nam ufają i zapraszają na ważne dla mieszkańców wydarzenia.

Podczas festynów, które odbyły się – 20 maja na stadionie przy ul. Okrzei w Pile oraz 26 maja w Wysokiej, gotowaliśmy dla naszych bohaterów - strażaków - zawodowców i ochotników z różnych miejscowości naszego powiatu. Były to wspaniałe wydarzenia, które sprowokowały wielu ludzi do wyjścia z domów, do wspólnej zabawy i wypoczynku. Należy podkreślić znakomitą atmosferę na obu wydarzeniach, i tym bardziej jest nam miło, że mogliśmy uświetnić je swoimi specjałami.

- W Pile czujemy się już jak u siebie w domu bo spotykamy tu wielu wspaniałych ludzi i zyskujemy coraz więcej życzliwych nam ludzi. Podobnie jest w Wysokiej. Ze swej strony dziękujemy gospodarzom tych festynów – staroście Eligiuszowi Komarowskiemu i komendantowi KP PSP w Pile bryg. Rafałowi Mrowińskiemu oraz burmistrzowi Wysokiej Markowi Madejowi i druhom z OSP Wysoka. To że możemy współpracować to dla nas ogromne wyróżnienie i honor. Jeżeli wkłada się serce, w to co się robi, to są właśnie takie efekty – tłumy mieszkańców i życzliwa rodzinna, atmosfera. To zaszczyt i przyjemność móc dołożyć swoją cegiełkę do takich przedsięwzięć. Są ludzie, dla których cokolwiek by się nie zrobiło, czyni się to z ogromną ochotą, ponieważ ma się poczucie tworzenia czegoś naprawdę wielkiego. W przypadku tych wydarzeń takie właśnie mamy odczucie - mówi Włodzimierz Paprocki, prezes Formacji Dźwierszno i Spółdzielni Socjalnej „Świt Dobry”.

Zdjęcia: powiat.pila.pl oraz fb/OspWysoka