Niezwykły bieg w Kwidzyniu środa, 22 maja 2019

18 maja 2019r. w Kwidzyniu odbył się X Jubileuszowy Bieg Papiernika, na dystansie 10 kilometrów. Uczestniczyło w nim ponad 3 tysiące biegaczy. I my tam byliśmy serwując nasze zupy.

Na Biegu Papiernika gościliśmy na zaproszenie Warmińskich Zakładów Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego, które było głównym sponsorem zupy regeneracyjnej dla jego uczestników.

Włodzimierz Paprocki, prezes: - Entuzjazm Pana Prezesa wraz z rodziną, Pani Dyrektor Renaty Kosińskiej, Pana Wojciecha Panieczko - zakładowej drużyny biegaczy, był ogromny choć deszczowa pogoda nie sprzyjała. Cóż mogę rzec. Jesteście wspaniali… Świetna atmosfera, doskonałe humory wśród biegaczy. Wiem, ponieważ wydaliśmy ponad 3300 porcji naszych zup. Specjalnie na to wydarzenia przygotowaliśmy zupę wiosenną i krem z brokuł. Co ważne, z warzyw, które dostarczyły WZPOW. Wszystkie ze współpracy z lokalnymi plantatorami. Jesteśmy szczęśliwi, ze mogliśmy tam z Wami być. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pana Prezesa, który na moment przywdział naszą koszulkę Spółdzielni Socjalnej „Świt Dobry” oraz Pana Wojciecha Panieczko, który przekazał nam swój medal za udział w biegu.

***

Na zdjęciach jesteśmy z naszymi przyjaciółmi z Kwidzynia :)

Więcej o Biegu Papiernika TU