WŁODZIMIERZ PAPROCKI zaprasza na DZIKIE POLA i BIEGI PRZEŁAJOWE czwartek, 1 sierpnia 2019

Po raz szósty spotykamy się na Dzikich Polach w konkursie gotowania o Złotą Michę ks. Kajetana Rybackiego. Dla pamięci tego wspaniałego człowieka, dla nas samych abyśmy mogli się poznawać, dla tolerancji, żebyśmy mogli godnie żyć nie szkodząc sobie nawzajem.

Od wielu lat przyświecają nam wartości uniwersalne: patriotyzm, walka z ksenofobią, homofobią, poznajemy nowe kultury przy stole, przy ognisku, w bardzo prostych warunkach, gdzie z sercem na dłoni konsumujemy stworzone potrawy.

W tym roku czeka nas degustacja pieczonego wołu. Po raz pierwszy odbędą się też biegi przełajowe. Mają to być pierwsze kroki w kierunku reaktywacji Grodziska w Dźwiersznie. W przyszłości będą to bieg i wyścig koni o włócznię Grodziska w Dźwiersznie. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich biegaczy, ostatnio dla nich gotowaliśmy na Biegu Papiernika w Kwidzyniu i na Leśnych Duktach. Jesteście wspaniałymi ludźmi - uśmiechniętymi, serdecznymi i zadowolonymi. Bądźcie z nami 10 sierpnia i zróbmy z tego wspaniały i niezwykły dzień.

Na koniec taka konkluzja w świetle co się dzieje.

Trzeba być najpierw wspaniałym człowiekiem, żeby można było zostać wspaniałym księdzem, nauczycielem, sportowcem itd., kimś kto służy innym.

CZEKAMY NA WAS 10 SIERPNIA W GRÓDKU KRAJEŃSKIM! ZAPRASZAMY!