Nasze Stowarzyszenie ma status OPP! niedziela, 22 października 2017

20 października 2017r. Stowarzyszenie Formacja Dźwierszno O.M.M.P. otrzymało status Organizacji Pożytku Publicznego. Jesteśmy z tego faktu bardzo dumni!

W związku z tym pragnę, gorąco podziękować wszystkim członkom naszego stowarzyszenia, przyjaciołom, którzy nas wspierali przez te wszystkie lata. Wszystkim, z którymi kiedykolwiek odbyliśmy wspólnie jakiś odcinek drogi, tym którzy z nami byli a dzisiaj spełniają się w innych projektach, bądź też pracy. To wszystko dzięki Wam, ponieważ obok wylanego potu, każdy z Was zostawił tutaj kawałek swojego serca i duszy. Kawałek siebie. Bardzo Dziękuję i Pozdrawiam Serdecznie!

Włodzimierz Paprocki

1 procent podatku można przekazywać na nasze konto

 

   Stowarzyszenie FORMACJA DŹWIERSZNO O.M.M.P 
           Dźwierszno Małe 56
           89-310 Łobżenica

           nr rachunku: 82 1020 3844 0000 1002 0125 4325