Aktualności


5d6c4e213aa93_o,size,933x0,q,70,h,ad550c.jpg
niedziela, 8 września 2019
Szarża pod Krojantami

Znowu tam byliśmy, karmiliśmy przez trzy dni a nawet w nocy tych wspaniałych żołnierzy w obozowisku, żeby byli silni, żeby byli wytrwali w swojej pasji. 

 

Czytaj więcej »

123.jpg
czwartek, 15 sierpnia 2019
Wspaniałe dania, świetna integracja i zabawa dla całych rodzin

Wspaniałe dania, świetna integracja i zabawa dla całych rodzin – tak wyglądała szósta edycja Konkursu Gotowania Dzikie Pola, który 10 sierpnia zorganizowaliśmy w Gródku Krajeńskim. Wydarzenie odbyło się przy wsparciu finansowym i pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Pilskiego i Burmistrza Łobżenicy oraz przy współpracy z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej OWES ETAP w Poznaniu. Dziękujemy!

Czytaj więcej »

Dzikie pola 2019 plakat mały.jpg
czwartek, 1 sierpnia 2019
WŁODZIMIERZ PAPROCKI zaprasza na DZIKIE POLA i BIEGI PRZEŁAJOWE

Po raz szósty spotykamy się na Dzikich Polach w konkursie gotowania o Złotą Michę ks. Kajetana Rybackiego. Dla pamięci tego wspaniałego człowieka, dla nas samych abyśmy mogli się poznawać, dla tolerancji, żebyśmy mogli godnie żyć nie szkodząc sobie nawzajem.

Czytaj więcej »

Dzikie pola 2019 plakat mały.jpg
wtorek, 30 lipca 2019
Zapraszamy na Dzikie Pola i …. Rekreacyjny Bieg Przełajowy

Już 10 sierpnia br. zapraszamy na VI Konkurs Gotowania Dzikie Pola i pierwszy Rekreacyjny Bieg Przełajowy. Są to wydarzenia otwarte, które mają integrować ponad wszelkimi podziałami.

Czytaj więcej »

prosto-z-powiatu-20.jpg
poniedziałek, 3 czerwca 2019
O nas w gazecie "Prosto z Powiatu"

Chciałbym bardzo podziękować za artykuł w gazecie "Prosto z Powiatu" oraz za tyle ciepłych słów od Państwa, polubień, komentarzy… no niestety, ja sam niczego bym tutaj nie dokonał. 

Czytaj więcej »

1.jpg
czwartek, 23 maja 2019
Po raz kolejny ze strażakami i mieszkańcami Piły

Rodzinny Piknik Strażacki, który odbył się 19 maja br., to jedna z największych imprez organizowanych przez Starostę Pilskiego Pana Eligiusza Komarowskiego.

Czytaj więcej »

10.jpg
środa, 22 maja 2019
Niezwykły bieg w Kwidzyniu

18 maja 2019r. w Kwidzyniu odbył się X Jubileuszowy Bieg Papiernika, na dystansie 10 kilometrów. Uczestniczyło w nim ponad 3 tysiące biegaczy. I my tam byliśmy serwując nasze zupy.

Czytaj więcej »

plakat.jpg
piątek, 17 maja 2019
Nasza grochówka na pikniku strażackim w Pile

Zapraszamy w najbliższą niedzielę 19 maja 2019r. na III Rodzinny Piknik Strażacki. 

Czytaj więcej »

2.jpg
piątek, 17 maja 2019
Krzyż wreszcie powrócił

Krzyż Misyjny, który został postawiony w 1991 roku na rozstaju dróg Dźwierszno Małe - Witrogoszcz - Gródek Krajeński z inicjatywy ks. Kajetana Rybackiego i parafii Dźwierszno, w czasach kiedy nie było to takie proste, wrócił na swoje miejsce.

Czytaj więcej »

życzeniawielkanoc 2019_mniejsze.jpg
piątek, 19 kwietnia 2019
Wesołego Alleluja!
Bal Logistyka 2019-544.jpg
poniedziałek, 15 kwietnia 2019
Na krzyżackim zamku

23 lutego 2019r. mieliśmy zaszczyt gościć na Zamku Krzyżackim w Gniewie, gdzie serwowaliśmy nasze krajeńskie wyroby gościom XV Balu Logistyka. Jego organizatorem była 1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu.

Czytaj więcej »

plakat 1 procent 2019.jpg
czwartek, 4 kwietnia 2019
PRZEKAŻ NAM 1% PODATKU

Środki z 1% zamierzamy przeznaczyć na budowę, wyposażenie i organizację Domu Wędrowca. Ma być to miejsce przede wszystkim dla osób starszych i samotnych matek z dziećmi, w którym znajdą one spokój, ukojenie oraz opiekę.

Czytaj więcej »

obrazek spółdzielni.png
środa, 6 marca 2019
Spółdzielnia Socjalna "Świt Dobry" - wizytówka

Dzięki uprzejmości Starostwa Powiatowego w Pile przedstawiamy Państwu krótką wizytówkę naszej Spółdzielni Socjalnej "Świt Dobry" polecając jej usługi. Przypominamy raz jeszcze z dumą, iż spółdzielnia otrzymała 1 marca br. tytuł Lidera Sukcesu 2018, który przyznał Zarząd Powiatu w Pile za co serdecznie dziękujemy!

Czytaj więcej »

6.jpg
niedziela, 3 marca 2019
Lider Sukcesu 2018 dla naszej Spółdzielni Socjalnej!

1 marca 2019 roku w Hotelu Gromada w Pile odbyła się uroczystość wręczenia Liderów Sukcesu, dorocznych nagród przyznawanych przez Zarząd Powiatu w Pile. W gronie laureatów tej prestiżowej nagrody znalazła się nasza Spółdzielnia Socjalna „Świt Dobry”.

Czytaj więcej »

wosp.jpg
sobota, 26 stycznia 2019
Razem z WOŚP i Jurkiem Owsiakiem

W tym roku również graliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dla Jurka Owsiaka. Byliśmy wraz z siatkarzami w hali sportowej w Łobżenicy, a tydzień wcześniej wraz z młodymi piłkarzami.

Czytaj więcej »