Aktualności


prosto-z-powiatu-20.jpg
poniedziałek, 3 czerwca 2019
O nas w gazecie "Prosto z Powiatu"

Chciałbym bardzo podziękować za artykuł w gazecie "Prosto z Powiatu" oraz za tyle ciepłych słów od Państwa, polubień, komentarzy… no niestety, ja sam niczego bym tutaj nie dokonał. 

Czytaj więcej »

1.jpg
czwartek, 23 maja 2019
Po raz kolejny ze strażakami i mieszkańcami Piły

Rodzinny Piknik Strażacki, który odbył się 19 maja br., to jedna z największych imprez organizowanych przez Starostę Pilskiego Pana Eligiusza Komarowskiego.

Czytaj więcej »

10.jpg
środa, 22 maja 2019
Niezwykły bieg w Kwidzyniu

18 maja 2019r. w Kwidzyniu odbył się X Jubileuszowy Bieg Papiernika, na dystansie 10 kilometrów. Uczestniczyło w nim ponad 3 tysiące biegaczy. I my tam byliśmy serwując nasze zupy.

Czytaj więcej »

plakat.jpg
piątek, 17 maja 2019
Nasza grochówka na pikniku strażackim w Pile

Zapraszamy w najbliższą niedzielę 19 maja 2019r. na III Rodzinny Piknik Strażacki. 

Czytaj więcej »

2.jpg
piątek, 17 maja 2019
Krzyż wreszcie powrócił

Krzyż Misyjny, który został postawiony w 1991 roku na rozstaju dróg Dźwierszno Małe - Witrogoszcz - Gródek Krajeński z inicjatywy ks. Kajetana Rybackiego i parafii Dźwierszno, w czasach kiedy nie było to takie proste, wrócił na swoje miejsce.

Czytaj więcej »

życzeniawielkanoc 2019_mniejsze.jpg
piątek, 19 kwietnia 2019
Wesołego Alleluja!
Bal Logistyka 2019-544.jpg
poniedziałek, 15 kwietnia 2019
Na krzyżackim zamku

23 lutego 2019r. mieliśmy zaszczyt gościć na Zamku Krzyżackim w Gniewie, gdzie serwowaliśmy nasze krajeńskie wyroby gościom XV Balu Logistyka. Jego organizatorem była 1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu.

Czytaj więcej »

plakat 1 procent 2019.jpg
czwartek, 4 kwietnia 2019
PRZEKAŻ NAM 1% PODATKU

Środki z 1% zamierzamy przeznaczyć na budowę, wyposażenie i organizację Domu Wędrowca. Ma być to miejsce przede wszystkim dla osób starszych i samotnych matek z dziećmi, w którym znajdą one spokój, ukojenie oraz opiekę.

Czytaj więcej »

obrazek spółdzielni.png
środa, 6 marca 2019
Spółdzielnia Socjalna "Świt Dobry" - wizytówka

Dzięki uprzejmości Starostwa Powiatowego w Pile przedstawiamy Państwu krótką wizytówkę naszej Spółdzielni Socjalnej "Świt Dobry" polecając jej usługi. Przypominamy raz jeszcze z dumą, iż spółdzielnia otrzymała 1 marca br. tytuł Lidera Sukcesu 2018, który przyznał Zarząd Powiatu w Pile za co serdecznie dziękujemy!

Czytaj więcej »

6.jpg
niedziela, 3 marca 2019
Lider Sukcesu 2018 dla naszej Spółdzielni Socjalnej!

1 marca 2019 roku w Hotelu Gromada w Pile odbyła się uroczystość wręczenia Liderów Sukcesu, dorocznych nagród przyznawanych przez Zarząd Powiatu w Pile. W gronie laureatów tej prestiżowej nagrody znalazła się nasza Spółdzielnia Socjalna „Świt Dobry”.

Czytaj więcej »

wosp.jpg
sobota, 26 stycznia 2019
Razem z WOŚP i Jurkiem Owsiakiem

W tym roku również graliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dla Jurka Owsiaka. Byliśmy wraz z siatkarzami w hali sportowej w Łobżenicy, a tydzień wcześniej wraz z młodymi piłkarzami.

Czytaj więcej »

Życzenia świąteczne 2018.jpg
czwartek, 20 grudnia 2018
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2019 Roku!
2.jpg
wtorek, 11 grudnia 2018
Nagroda Starosty Pilskiego dla wielkiego przyjaciela naszego Stowarzyszenia

Katarzyna Mudyna, nauczycielka historii w Szkole Podstawowej im. KEN w Łobżenicy, na nasz wniosek, została uhonorowana nagrodą Starosty Pilskiego w dziedzinie kultury „za osiągnięcia w edukacji historycznej i kulturalnej lokalnej społeczności gminy Łobżenica”. Katarzyna Mudyna jest wielkim przyjacielem naszego Stowarzyszenia.

Czytaj więcej »

3.jpg
czwartek, 22 listopada 2018
Z obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej

15 listopada kopia obrazu Matki Bożej Częstochowskiej dotarła do Wyrzyska. Mieszkańcy szli w uroczystej procesji za obrazem do kościoła, gdzie odbyło się jego powitanie. Było to wyjątkowe wydarzenie, w którym uczestniczyło mnóstwo ludzi. Również nasze Stowarzyszenie mogło je uświetnić.

Czytaj więcej »

1.jpg
środa, 14 listopada 2018
100 lat Niepodległej Polski

100 lat w niepodległej Polsce! Do tej rocznicy przygotowywaliśmy się od dawna. Stąd uczestnictwo naszego stowarzyszenia w wielu wydarzeniach w różnych miejscowościach, by przybliżyć wszystkim postać Marszałka Józefa Piłsudskiego, i czas w którym Polska odzyskiwała niepodległość.

Czytaj więcej »