Witamy

Jesteśmy mieszkańcami małej miejscowości, wspaniale położonej w krainie jezior i lasów- Dźwierszno Małe. Okolica piękna, spokojna, zasobna w lasy, ryby i zwierzęta, idealne miejsce dla obserwatorów przyrody, pływania, czynnego wypoczynku.  Mamy kilka  koni szlachetnej półkrwi. Wzorujemy się na Hubalu, majorze Henryku Dobrzańskim, niedoścignionym wzorze wszelkich cnót żołnierskich i ludzkich. Jego niezłomność charakteru, prostolinijność oraz hart ducha był i jest dla nas przykładem. To dzięki takim wzorcom jesteśmy bardziej odporni na kuksańce i los, który jeśli nawet rzuci nas na kolana, to my podniesiemy się, wstaniemy i pójdziemy dalej.

Spółdzielnia Socjalna "Świt Dobry" - wizytówka

środa, 6 marca 2019
obrazek spółdzielni.png

Dzięki uprzejmości Starostwa Powiatowego w Pile przedstawiamy Państwu krótką wizytówkę naszej Spółdzielni Socjalnej "Świt Dobry" polecając jej usługi. Przypominamy raz jeszcze z dumą, iż spółdzielnia otrzymała 1 marca br. tytuł Lidera Sukcesu 2018, który przyznał Zarząd Powiatu w Pile za co serdecznie dziękujemy!

czytaj więcej »

Lider Sukcesu 2018 dla naszej Spółdzielni Socjalnej!

niedziela, 3 marca 2019
6.jpg

1 marca 2019 roku w Hotelu Gromada w Pile odbyła się uroczystość wręczenia Liderów Sukcesu, dorocznych nagród przyznawanych przez Zarząd Powiatu w Pile. W gronie laureatów tej prestiżowej nagrody znalazła się nasza Spółdzielnia Socjalna „Świt Dobry”.

czytaj więcej »

Kontakt

Formacja Dźwierszno
89-312 Dźwierszno Małe

tel: 609 200 914

E-mail: formacjadzwierszno@wp.pl

formularz kontaktowy »


Razem z WOŚP i Jurkiem Owsiakiem

sobota, 26 stycznia 2019
wosp.jpg

W tym roku również graliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dla Jurka Owsiaka. Byliśmy wraz z siatkarzami w hali sportowej w Łobżenicy, a tydzień wcześniej wraz z młodymi piłkarzami.

czytaj więcej »

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

czwartek, 20 grudnia 2018